Špecialista zákazníckeho servisu pre EMEA región s angličtinou a nemčinou

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 102, Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Byť prvým kontaktom pre našich zákazníkov
• Správa a monitorovanie objednávok.
• Analýza obchodnej stratégie zákazníka.

• Staň sa súčasťou nadnárodnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
• Pracuj v mladom, nadšenom kolektíve.
• Podporíme tvoj pracovný a individuálny rast.
• Ponúkame konkurenčné platové ohodnotenie.
• Zmestnanecké benefity.

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, zašlite svoj štrukturovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Týmto ďakujeme za Váš záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka.
• Výborné komunikačné zručnosti.
• Prozákaznícky prístup a tímový duch.

• Sme lídri na svetovom trhu polovodičových súčiastok. Zamestnávame viac ako 300 zamestnancov, ktorí spolupracujú so zákazníkmi z celého sveta.
• V Piešťanoch máme zákaznícke centrum pre Európu a Ameriku, globálne IT centrum ako aj technickú podporu.
• V Bratislava Development Center (BDC) sa vyvíjajú obvody pre riadenie napájania primárne z oblasti automobilového priemyslu. V BDC time sa uplatňujú najmä absolventi Ústavu elektroniky a fotoniky Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (UEF FEI STU).

• ON Semiconductor(Nasdaq: ON) is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets. ON Semiconductor promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: ON Semiconductor Talent Management
E-mail: poslať životopis