Špecialista zákazníckeho servisu pre americký región so španielčinou, francúzštinou alebo portugalčinou

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
Trnavský kraj, Piešťany
Termín nástupu
IHNEĎ
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa objednávok zákazníkov spoločnosti ON Semiconductor.
- Osoba prvého kontaktu pre zákazníkov spoločnosti.
- Proaktívny a pro zákaznícky prístup pri poskytovaní informácií o dodacích lehotách a dodávkach produktov spoločnosti.
- Analýza potrieb produkcie zákazníka.
- Budovanie pozitívneho a oddaného vzťahu so zákazníkom.
- Chápanie obchodnej stratégie zákazníka.

Pracovná doba: 15:00 - 23:30 (pondelok - piatok)

- Zaujímavá práca v globálnej dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
- Výhodné platové podmienky.
- Nadštandardný systém benefitov (bonusy, dovolenka navyše, športové a relax aktivity, ....).
- Príležitosti na odborný a kariérny rast.
- Individuálny plán rozvoja zamestnanca.

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku na dole uvedenú adresu. Do predmetu správy uveďte presný názov pozície o ktorú sa uchádzate!

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, budeme však kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Do textu sprievodnej správy (nie ako prílohu!) uveďte nasledovný text:
Súhlasím, aby spoločnosť ON Semiconductor Slovakia, a. s. spracovávala moje osobné údaje po dobu 1 roka, prípadne do doby jeho písomného odvolania, v zmysle zákona 428/2002 Z. z o Ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívna znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom).
- Španielsky / francúzsky / portugalský jazyk je výhodou.
- Ochota pracovať na poobedných zmenách.
- Počítačové schopnosti (Excel, Outlook, Internet).
- Orientácia na zákazníka.
- Výborné komunikačné, organizačné a analytické schopnosti.
- Tímová spolupráca.

ON Semiconductor pôsobí na Slovensku od roku 1999. V Piešťanoch má najväčšie zastúpenie špecialistov, ktorí poskytujú služby globálnym zákazníkom v oblastiach ako sú podpora predaja, marketing, oceňovanie, logistika, financie, kvalita, IT. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia automobilov, ale aj zákazníci pôsobiaci na trhu komunikácií, bielej techniky, spotrebnej techniky, zdravotníctva, leteckého priemyslu alebo vojenskej výroby.

Bratislava Development Center (BDC) je vývojovým centrom spoločnosti ON Semiconductor. V BDC sa vyvíjajú obvody pre riadenie napájania pre zákazníkov z celého sveta, primárne z oblasti automobilového priemyslu. V BDC tíme, ktorý sa neustále rozrastá, sa uplatňujú absolventi slovenských univerzít, najmä absolventi Ústavu elektroniky a fotoniky Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (UEF FEI STU).

Neustále sa rozrastáme, preto sa u nás uplatňujú nové talenty aj skúsený odborníci, ktorí sú jazykovo zdatní, majú ekonomický prehľad a chcú pracovať v dynamickom prostredí medzinárodnej spoločnosti.

ON Semiconductor(Nasdaq: ON) is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets. Global corporate headquarters are in Phoenix, Arizona.

ON Semiconductor is a Forbes America's Best Employer of 2016. If you are looking for challenges and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
921 01 Piešťany

Kontakt

Kontaktná osoba: ON Semiconductor Talent Management
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu