Aplikačný technik- čiastočný úväzok

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
TOWER 115, Pribinova 25, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Upon agreement

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Charakterizácia prototypov integrovaných obvodov pred ich uvedením na trh.
- Vývoj automatizovaného hardware a softwere pre merania polovodičových obvodov.
- Príprava technickej dokumentácie.
- Príprava prezentačných materiálov pre nové produkty vrátane demonštračných dosiek plošných spojov a aplikačných článkov.

- Konkurenčné finančné ohodnotenie.
- Veľmi dobrá príležitosť stať sa v budúcnosti zamestnancom na plný úväzok.
- Zaujímavá a dobre ocenená kariéra v dynamicky sa rozvíjajúcej globálnej high-tech spoločnosti.
- Príležitosť na rozvoj a sebarealizáciu.
- Profesionálny vzdelávací program pre zamestnancov.
- Pozitívne a priateľské pracovné prostredie.
- Nadštandardný systém benefitov (bonusy, dovolenka navyše, sociálne a športové aktivity)

If you are interested in this position and fulfill all our requirements, send us your motivation letter and your CV in English language by e-mail. Thanks to all applicants, but we will answer only to selected applicants.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

(Mikro)Elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Dostatočné znalosti základných elektronických obvodov.
- Skúsenosti s meraním polovodičových súčiastok/obvodov a programovaním.
- Komunikatívnosť.
- Zodpovednosť a dôslednosť so zameraním na detaily.
- Tímový duch.
Základná znalosť anglického jazyka.

ON Semiconductor pôsobí na Slovensku od roku 1999. V Piešťanoch má najväčšie zastúpenie špecialistov, ktorí poskytujú služby globálnym zákazníkom v oblastiach ako sú podpora predaja, marketing, oceňovanie, logistika, financie, kvalita, IT. Našimi zákazníkmi sú výrobcovia automobilov, ale aj zákazníci pôsobiaci na trhu komunikácií, bielej techniky, spotrebnej techniky, zdravotníctva, leteckého priemyslu alebo vojenskej výroby.

Bratislava Development Center (BDC) je vývojovým centrom spoločnosti ON Semiconductor. V BDC sa vyvíjajú obvody pre riadenie napájania pre zákazníkov z celého sveta, primárne z oblasti automobilového priemyslu. V BDC tíme, ktorý sa neustále rozrastá, sa uplatňujú absolventi slovenských univerzít, najmä absolventi Ústavu elektroniky a fotoniky Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity (UEF FEI STU).

Neustále sa rozrastáme, preto sa u nás uplatňujú nové talenty aj skúsený odborníci, ktorí sú jazykovo zdatní, majú ekonomický prehľad a chcú pracovať v dynamickom prostredí medzinárodnej spoločnosti.

ON Semiconductor(Nasdaq: ON) is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets. Global corporate headquarters are in Phoenix, Arizona.

ON Semiconductor is a Forbes America's Best Employer of 2016. If you are looking for challenges and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vrbovská cesta 102
921 01 Piešťany
ID: 1724958   Dátum zverejnenia: 2.11.2016