Študent - Cross Reference Specialist

ON Semiconductor Slovakia, a.s.

Miesto práce
okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať počas štúdia? Podieľať sa na rôznych projektoch?
Využi možnosť hovoriť v cudzom jazyku na dennej báze a staň sa súčasťou globálnej a dynamickej spoločnosti.
Cross Reference Specialist poskytuje referenčné služby o produktoch ON Semiconductor všetkým interným a externým zákazníkom. Cieľom je identifikácia produktov spoločnosti ON Semiconductor, ktorými je možné nahradiť produkty konkurenčných spoločností.
Tvojou úlohou bude:
• Komunikovať so zákazníkmi v anglickom jazyku.
• Vytváranie a práca s externými a internými databázami.
• Aktívna podpora obchodného a marketingového oddelenia.

• Staň sa súčasťou nadnárodnej, dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti.
• Pracuj v mladom, nadšenom kolektíve.
• Podporíme tvoj pracovný a individuálny rast.
• Ponúkame konkurenčné platové ohodnotenie.
• Zmestnanecké benefity.

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate naše požiadavky, zašlite svoj štrukturovaný životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Týmto ďakujeme za Váš záujem, ale budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č;. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické vzdelanie je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prozákaznícky prístup.
• Základná znalosť elektroniky a polovodičov.
• Veľmi dobré komunikačné schopnosti.
• Užívateľská znalosť programov Outlook a Microsoft Office
• Efektívny time management a schopnosť samostatne dokončovať úlohy.

onsemi is a leading provider of power efficient semiconductor solutions to customers in the power supply, automotive, communications, computer, consumer, medical, wireless, mobile phone, industrial and aerospace markets.

While the company’s corporate headquarters are located in Arizona, U.S., it operates a worldwide network of manufacturing facilities, sales offices and design centers in key markets throughout North America, the Asia Pacific regions, the Middle East and Europe.

onsemi promotes a mutually rewarding partnership that creates a customer-oriented organization, encourages innovation and teamwork, and rewards achievement. If you are looking for challenges, quality, freedom and empowerment join us today.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Poliakova
Tel.: +421905646437
E-mail: poslať životopis
ID: 1225648  Dátum zverejnenia: 25.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou