Obsluha čerpacej stanice OMV v Bratislave v Mlynskej doline

OMV Slovensko, s.r.o.

Miesto práce
Mlynská dolina Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V príjemnom pracovnom prostredí ponúkame prácu na smeny. Jej súčasťou je práca s registračnou pokladňou, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty a komunikácia so zákazníkmi.

Dobrý a stabilný kolektív, stály príjem, stravné lístky, mesačné odmeny za aktívny predaj a ďalšie individuálne odmeny za dobre vykonanú prácu. Školenia a uniformy sú hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je vhodná pre bezúhonného, komunikatívneho zamestnanca, so schopnosťou vedieť ponúknuť zákaznikovi akciový tovar a s pozitívnym prístupom k ľuďom.

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 91 (88 OMV a 3 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 60 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Einsteinova 25
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: p. Ihringová
Tel.: 0907767660
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2721017   Dátum zverejnenia: 18.11.2016