Project Sales Manager

OMS, a.s.

Miesto práce
419, 906 02 Dojč, okres Senica
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť OMS – najväčší výrobca a poskytovateľ svetelných riešení v strednej a východnej Európe - hľadá pre svoju úspešne a medzinárodne pôsobiacu projektovú divíziu kandidáta/kandidátku so skúsenosťami v oblasti PREDAJA prípadne projektového riadenia s aktívnou ANGLIČTINOU ALEBO NEMČINOU, ktorého náplňou práce bude:

• Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí prostredníctvom všetkých dostupných nástrojov, sociálnych sietí a databáz.
• Aktívne vyhľadávanie a komunikácia s lighting dizajnérmi, architektmi a ateliérmi.
• Vytváranie a rozvíjanie obchodných vzťahov.
• Príprava projektového riešenia pre zákazníka v spolupráci s ostatnými členmi technického tímu.
• Spolupráca ohľadom projektového riešenia naprieč divíziou.
• Koordinácia a plánovanie projektov na základe termínov a budgetu.
• Sledovanie a kontrola kvality riešenia až po implementáciu projektu.
• Monitorovanie projektov, ich vyhodnocovanie a následný reporting

- Práca pre unikátnu medzinárodne pôsobiacu projektovú platformu.
- Profesijný a osobný rast a možnosť sebarealizácie.
- Možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné školenia).
- Zvýhodnené stravovanie priamo v sídle spoločnosti.
- Športové a kultúrno-spoločenské aktivity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

- SŠ/VŠ vzdelanie
- min. 2 ročné skúsenosti na obdobnej pozícii
- pro- zákaznícka orientácia, obchodné a vyjednávacie zručnosti
- komunikačné a organizačné schopnosti
- orientácia na výsledok: schopnosť dosiahnuť ciele v danom čase
- schopnosť pracovať pod tlakom

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2956048  Dátum zverejnenia: 2.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou