Segment manager lighting for office

OMS, a.s.

Miesto práce
okres Senica

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť OMS – najväčší výrobca svietidiel v strednej a východnej Európe – hľadá vhodného kandidáta na pozíciu

SEGMENT MANAGER LIGHTING FOR OFFICE

Bežnou náplňou práce na tejto pozícii sú nasledovné činnosti:
- Vedenie technického tímu v danom segmente
- Špecifikácia a stanovenie svietidiel a systémov pre riadenie a regulácia osvetlenia
- Tvorba svetelných riešení pre rôzne druhy aplikácií v danom segmente
- Príprava technických konceptov pre marketingové účely
- Technická podpora riešení pre predajné oddelenie a strategických partnerov
- Technická podpora a vzdelávanie strategických partnerov
- Zúčastňovanie sa konferencií technického charakteru a vyhľadávanie obchodných možností

- Práca v dynamickej a inovatívnej spoločnosti
- Profesijný a osobný rast a možnosť sebarealizácie
- Motivujúce platobné ohodnotenie, inovatívny bonusový systém
- Možnosti ďalšieho vzdelávania (odborné školenia, jazykové kurzy)
- Zvýhodnené závodné stravovanie priamo v sídle spoločnosti
- Vstupenky na futbalové zápasy
- Bohatý sociálny program pre pracovníkov a ich rodinných príslušníkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Dialux - expert
- Samostatný elektrotechnik
- Prax v oblasti Lighting calculation a min. 2 roky

OMS, a.s. je už niekoľko rokov najväčším výrobcom svietidiel v strednej a východnej Európe, ktorá je zameraná na produkciu svietidiel pre interiér a exteriér. Je jedným z lídrov v najnovších trendoch osvetlenia, kvalite osvetlenia, v LED technológiách a v prinášaní inovácií v lightingu.
Vďaka technológiám, posilneniu výskumu a vývoja, je dnes silne zákaznícky orientovaná so širokým produktovým portfóliom pre všetky skupiny zákazníkov. Základnou filozofiou pre OMS je prozákaznícka orientácia, schopnosť produkovať kvalitné výrobky za zákaznícky atraktívne ceny pri najkratších možných dodacích lehotách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1812212  Dátum zverejnenia: 31.10.2014