Operátor polygrafickej výroby

Omnia Slovakia, s.r.o.

Omnia Print s.r.o., Belopotockého 627, 03101 Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priprava materialu a jeho spracovanie
- obsluha UV tlaciarne ( technicke nalepky, potlac roznych materialov )
- obsluha rezacieho digitalneho plotra ( technicke nalepky )
- obsluha hydraulickej noznice
- zabezpecenie kvality a kvantity v zmysle technologickych postupov
- zodpovednost za nastavenie a priebeznu medziprocesnu kontrolu tlace a rezania, vystupnu kontrolu
- hospodarenie s materialom a ostatnymi nastrojmi a pomockami
- zodpovednost za cistotu strojov a jednotlivych pracovisk
- dokoncovacie prace, balenie produktov, oznacovanie

- perspektiva v rozvijajucom sa dynamickom time
- 13.plat pri splneni noriem a terminov
- stravne listky
- sebarozvoj formou skoleni hradenymi zamestnavatelom

Vopred dakujeme vsetkym uchadzacom za prejaveny zaujem pracovat v nasej spolocnosti. Vase zivotopisy a ziadosti o prijatie prosim zasielajte na emailovu adresu [email protected]. Vsetky budu starostlivo posudene, kontaktovat budeme len vybranych uchadzacov. Uchadzaci do 29 rokov budu uprednostnovany

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

polygrafia resp. technicke zameranie vyhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Adobe Illustrator - Základy
Adobe Photoshop - Základy
CorelDRAW - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovat s vysokym nasadenim, 2 az 3 zmenna prevadzka
- flexibilita v pripade nadcasov, zodpovednost za vysledky svojej prace
- skusenosti s obsluhou technologickeho zariadenia vyhodou
- manualna zrucnost
- spolahlivost a lojalita
- seriozny a zodpovedny pristup k rieseniu problemov

Omnia Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2007 od začiatku pôsobenia sa venuje kompletnym navrhom, vyrobe a logistike obalovych materialov so skusenostami s nadnarodnymi spolocnostami ako na Slovensku tak aj v zahranici.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1701241  Dátum zverejnenia: 10.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou