Predák-zoraďovač kov.strojov a liniek

OMNIA KLF, a.s.

Miesto práce
Kukučínova 2734, Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 2 000 EUR/mesiacupresnenie mzdových podmienok: • zapracovanie a zaškolenie v dĺžke 3-6 mesiacov podľa schopností uchádzača • Priemerná mesačná mzda v zapracovaní vrátane bonusov a príplatkov v závislosti od FPČ 1200-1300 EUR, po zapracovaní 1500-2000€ • pri zapracovaní na ďalšie technológie mzdový bonus - možnosť práce nadčas - 3-zmenná prevádzka Príplatky v zmysle Zákonníka práce: • mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu, v nedeľu, vo sviatok, v 3.zmene, rizikový príplatok, nadčasový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zoraďovanie častí kovacích a rozvalcovacích strojov a zariadení pri výrobe strojných súčiastok
• vedenie pracovnej skupiny kovacieho stroja
• výroba strojných súčiastok strojným kovaním na kovacích strojoch
príprava náradia na výmenu tprm výkovku
• záznamy v príslušnej výrobnej dokumentácii
• autonómna údržba strojov

• teplá strava - úhrada zamestnanca na stravovanie iba 0,98€
• zdarma zabezpečenie odborných kurzov a školení potrebných na výkon povolania (viazač bremien, žeriavnik, obsluha MV,...)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

• prax v strojárskej výrobe vítaná,
• viazačský preukaz, preukaz žeriavníka vítaný ( nie je podmienkou )
- Záujem o dlhodobé zamestnanie
- Ochota pracovať na 3 zmeny
- Zodpovedný a pozitívny prístup k práci
- Tímový duch
- Spoľahlivosť

OMNIA KLF je na slovenskom trhu viac ako 65 rokov a je kováčňou, ktorá si zabezpečuje celý proces výroby výkovku od spracovania ponukovo-dopytového konania cez technologické a konštrukčné riešenia, samotnej výroby, tepelného spracovania výrobkov, povrchovej úpravy chemicko-tepelným spracovaním až po základné opracovanie na CNC obrábacích strojoch. Súčasťou procesu je i výroba a renovácie náradia.
OMNIA KLF dodáva svoje produkty svetovým i európskym lídrom v oblasti ložiskového, automobilového priemysle a výroby koľajových vozidiel.
Viac na www.omniaklf.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Andrea Vorobeľová
Tel.: +421902168314
E-mail: poslať životopis
ID: 4618761  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac