Poradca a predajca bankových produktov

OMNI FINANCE, s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj, Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie poradenstva v oblasti poistných a bankových produktov
- analýza potrieb klienta, firmy s riešením výberu vhodného finančného produktu
- realizácia poistných návrhov
- práca s databázou klientov
- sprostredkovanie predaja bankových produktov

- vzdelávanie na náklady spoločnosti
- možnosť profesijného rastu a budovania vlastného tímu spolupracovníkov
- pružná pracovná doba a časová nezávislosť
- finančný príjem podľa individuálnych výsledkov bez ohraničenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- bezúhonnosť, zmysel pre zodpovednosť
- skúsenosti v oblasti poisťovníctva, alebo bankovníctva vítané
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a etika
- pozitívne myslenie, vytrvalosť, samostatnosť
- záujem o osobný rozvoj

OMNI FINANCE, s.r.o. - ponúkame fyzickým a právnickým osobám široké portfólio produktov neživotného a životného poistenia. Poskytujeme profesionálny servis vo všetkých oblastiach poistenia. Pohybujeme sa na poistnom trhu 17 rokov a patríme k úspešný a rastúcim spoločnostiam. Sme stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, no nechýba nám ani spoločná zábava.
Veríme v to, čo robíme a našim klientom prinášame skutočné riešenia do všetkých oblastí života.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1812008  Dátum zverejnenia: 24.7.2014