Asistentka obchodu

OMNI FINANCE, s.r.o.

Miesto práce
Nádražná 36, Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
Termín nástupu
15.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
700-800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a písomné spracovanie ponúk na základe podkladov,
podpora predaja,
typovanie zmlúv do systému,
vybavovanie intervencií, telefonická komunikácia,
• Zabezpečovanie činností spojených s organizáciou a riadením chodu sekretariátu
• Organizačné zabezpečovanie porád, rokovaní a stretnutí
• Spracovanie reportov, príprava podkladov a prezentácií pre konateľov spoločnosti
• Vybavovanie korešpondencie a ostatných administratívnych a organizačných záležitostí nadriadených
• Organizovanie a prijímanie návštev, organizovanie stretnutí
• Zabezpečenie materiálneho vybavenia sekretariátu
• Evidencie a rozdeľovanie došlej a odoslanej pošty

- Moderné pracovné prostredie
- Prepracovaný a štedrý systém firemných benefitov
- Milí, priateľskí a ústretoví kolegovia

K Vašej žiadosti prosím uvádzajte aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť a samostatnosť,
komunikačné znalosti,
flexibilita a lojálnosť
- schopnosť organizovať si čas a zohľadňovať potreby manažmentu
- spoľahlivosť, proaktívne riešenie problémov a časová flexibilita
- príjemné a profesionálne vystupovanie

OMNI FINANCE, s.r.o. - ponúkame fyzickým a právnickým osobám široké portfólio produktov neživotného a životného poistenia. Poskytujeme profesionálny servis vo všetkých oblastiach poistenia. Pohybujeme sa na poistnom trhu 17 rokov a patríme k úspešný a rastúcim spoločnostiam. Sme stredne veľký kolektív s plným pracovným nasadením, no nechýba nám ani spoločná zábava.
Veríme v to, čo robíme a našim klientom prinášame skutočné riešenia do všetkých oblastí života.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1464552  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-800 EUR/mesiac