Pracovník technického úseku / Údržbár VZT / Vodoinštalatér / Kúrenár

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Rybné námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1350,00 Eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si energický, rád opravuješ, čo nefunguje a zabezpečuješ hladký chod a fungovanie technického vybavenia?
Si majstrom multitaskerom, ktorý vie predvídať, rozumie vzduchotechnike a vodo-údržbárskemu remeslu?
Si „pán“ opravár, údržbár, vzduchotechnik, vodoinštalatér, ktorý má radosť z toho, keď odstráni menšiu či väčšiu technickú závadu a čo vezme do rúk, to opraví?

Ak áno, čím skôr nám daj o sebe vedieť a pridaj sa k nám!
Radi by sme v Park Inn by Radisson, Danube Bratislava privítali majstra opráv ako si Ty!

Hovoríme o človeku, ktorý vyhľadáva chyby a opravuje ich s vášňou a preventívnou údržbou závadám najradšej predchádza, lebo táto práca nie je o nastavovaní spínačov a čistení potrubia.

V Park Inn by Radisson spolu tvoríme jeden tím, ktorý vytvára nezabudnuteľné momenty pre hostí, pretože sme hotel, na ktorý sa dá spoľahnúť!
Ak máš rád/a rýchlo meniace sa prostredie, ktoré pridáva farby životu a veselú kopu ľudí, ktorí sú zapálení pre to, čo robia, potom hľadáme práve Teba!

KĽÚČOVÉ KOMPETENCIE technického pracovníka v úseku VZT (klimatizácia, kúrenie, chladenie) a vodoinštalácie:

• Vykonáva preventívnu údržbu a servis tepelných zariadení, vzduchotechniky, klimatizácie, kúrenia a chladenia v celom areáli hotela – v exteriéri, interiéri, front of house, back of house
• Opravuje, rekonštruuje a fixuje závady, ktoré sa týkajú vodoinštalácie a VZT
• Montuje a monitoruje vykurovacie zariadenia, rozvody vody, plynu, vzduchotechniky, obnoviteľných zdrojov
• Realizuje odborné a údržbárske opravy automatických a poloautomatických zariadení s meracou, regulačnou a signalizačnou technikou a aplikovanou elektronikou

Zaujímavá a rôznorodá práca
Zanietený tím kolegov a podporujúci manažéri
Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
Zamestnanecké stravovanie vo hotelovej jedálni úplne zadarmo

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Váš štrukturovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected].

Do mailu vložte dodatok:

"Som oboznámený s tým, že moje osobné údaje budú uložené v databáze pre uchádzačov. S údajmi bude nakladané dôverne a v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov."
Všetky údaje budú uložené a spracované v súlade s platnými zákonmi o ochrane osobných údajov a nebudú poskytnuté tretej osobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

- úplné stredoškolské vzdelanie technického smeru so zameraním vodoinštalatér, vzduchotechnik, mechanik, údržbár, kúrenár
- odborná spôsobilosť vo VZT, vítaná skúsenosť so servisom a údržbou klimatizácie a kúrenia
- schopnosť čítať technické schémy a dokumentáciu
- manuálna zručnosť , technické myslenie a technický dôvtip
- schopnosť montáže a demontáže prístrojov a zariadení za účelom ich opravy
- práca s počítačom
- kuričský kurz
- vítané zaškolenie a prax v práci s tlakovými nádobami a vzduchotechnikou
- schopnosť pracovať vo vysokom nasadení

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2780439  Dátum zverejnenia: 4.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1350,00 Eur brutto