Kuchár/ka v hotelovej kuchyni

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava studených a teplých pokrmov - a la carte, menu, bufetov
- Pripravuje, vhodne dochucuje a prezentuje všetky jedlá podľa objednávok hostí a v súlade so štandardmi a špecifikáciami jedálneho lístka
- Pripravuje omáčky, polievky a teplé predjedlá, kontroluje uskladňovanie a správnu dobu spotreby potravín podľa platných hygienických predpisov a zodpovedá za prezentáciu podávaných jedál
- Dodržiava štandardy pre kvalitu potravín, prípravu, receptúru a prezentáciu v súlade so štandardmi
- Uisťuje sa, že objednané zásoby pre vlastné pracovisko sú dostatočné
- Zodpovedá za správnosť uschovania nepoužitých potravín v súlade s hygienickými predpismi

V prípade, ak Vás naša ponuka oslovila, zasielajte Váš životopis v slovenskom jayzku e-mailom na adresu [email protected]

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia

Počet rokov praxe

3

- chuť a ochota pracovať
- zodpovednosť, ústretovosť
- precíznosť
- zmysel pre poriadok a čistotu
- pracovné nasadenie
- časová flexibilita
- tímová spolupráca
- znalosť HACCP
- platný zdravotný preukaz

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2082369  Dátum zverejnenia: 4.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800