Fitness inštruktor - osobný tréner do fitness a wellness centra

Park Inn by Radisson Danube Bratislava

PARK INN DANUBE HOTEL, Rybné námestie 1, 811 02 Bratislava, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl/máj 2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha fitness recepcie, evidencia klientov, predaj členstiev a administratíva s tým spojená, práca s registračnou pokladňou
- obsluha fitness baru, zodpovedný za tovar a inventár
- obsluha fitness priestoru, pomoc klientom pri cvičení, fitness poradenstvo, na požiadanie práca osobného trénera
- obsluha wellness priestoru, kontrola čistoty, znalosť záchrana topiaceho a prvej pomoci
- dodržiavanie všeobecných štandardov kvality služieb, tak ako sú uvedené pre danú prevádzku
- spolupráca so zamestnávateľom s cieľom zvyšovania kvality ponúkaných služieb

- flexibilný pracovný čas
- možnosť využívania ponúkaných služieb
- práca v mladom a dynamickom kolenktíve

V prípade, ak Vás naša ponuka oslovila, zasielajte Váš životopis v slovenskom jazyku + motivačný list e-mailom na adresu [email protected]. Do textu emailu prosím uviesť tri základné body, ktoré sú podľa Vás dôležité pri jednaní so zákazníkom/klientom.

Zaslaním Vášho životopisu nám dávate súčasne súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov a to pre účely evidencie uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

šport a regenerácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť, ústretovosť
- profesionálne vystupovanie
- prozákaznícke myslenie
- tímová spolupráca
- platný fitness preukaz, preukaz plavčíka alebo preukaz prvej pomoci

Park Inn by Radisson® je farebná, dynamická hotelová značka, ktorá poskytuje bezproblémový hotelový zážitok. Priateľský. Pozitívny. Vibrujuci. Nekomplikovaný. Park Inn by Radisson je určený pre moderného cestovateľa. Značka dodáva farbu životu prostredníctvom flexibilných a funkčných priestorov, personálu a energie v každom zo svojich 2000+ hotelov po celom svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2066339  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou