Skladník - manipulačný pracovník

OMA CZ Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Lesná 3316/4, 908 51 Holíč
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykladanie tovaru z vozidiel
  • Prijímanie a evidovanie tovaru ( oleje, autokozmetika, autochémia ) do skladu
  • Kontrola kvality a množstva prijatého tovaru
  • Ukladanie tovaru na príslušné miesto v sklade
  • Príprava tovaru na expedíciu a jeho následné odoslanie
  • Pravidelné inventúry a kontrola stavu zásob v sklade
  • Výroba malých balení tovaru a ich označenie.
  • V priebehu dňa sa skladník zaoberá prijímaním, výrobou a výdajom tovaru, jeho kontrolou a ukladaním na príslušné miesto v sklade
  • Pracovná doba skladníka sa väčšinou pohybuje v rámci bežnej pracovnej doby, teda 8 hodín denne
  • Práca s nízkozdvižným vozíkom
  • Práca s vysokozdvižným vozíkom
  • Rozvoz tovaru

  • Jednozmenná pracovná prevádzka ( 8:00 - 16:30)
  • Práca v malom kolektíve
  • Preplácenie nadčasov
  • Stravné lístky v hodnote 5,85 Euro
  • zamestnanecké zľavy na skladový tovar
  • koncoročné prémie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

logistika, výroba,

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Platný VZV výhodou, nie je podmienkou
  • Prax s rozvozom tovar výhodou
  • Zručnosť v manipulácii s paletami a zariadeniami
  • Znalosť skladových procesov a systémov
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
  • Pracovná morálka a tímový duch
  • Flexibilita a schopnosť riešiť nečakané situácie

OMA CZ Slovakia s.r.o. je pobočka českej firmy OMA CZ, a.s. Stráž pod Ralskem založená v roku 1995. Zaoberá sa obchodom a výrobou a distribúciou olejov do automobilov a priemyslu, autochémie a autokozmetiky. V Českej republike má 10 distribučných skladov patrí medzi lídrov na trhu a zamestnáva 130 pracovníkov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Michálek
Tel.: +421903714919
E-mail: poslať životopis
ID: 4802399  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac