Programátor #

OLTIS Slovakia

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.9.2015
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme C# programátora so skúsenosťami pre vývoj a údržbu desktop a web aplikácií v prostredí .NET platformy a v prostredí HTML.5, Android Studio (nové moduly, systémová integrácia s ďalšími komponentami). Súčasťou náplne práce je prispôsobenie a implementácia aplikácie u zákazníka a tvorba dokumentácie. Pracovné miesto je v Bratislave. Výkon práce môže byť aj z miesta bydliska s pravidelným dochádzaním na 1 až 2 dni do BA.

- dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
- vynikajúce pracovné podmienky
- možnosť ďalšieho odborného vzdelávania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Základy
HTML - Základy

serióznosť
zodpovednosť
záujem o nové technológie
flexibilita
samostatnosť a proaktívny prístup k práci
vzdelanie v oblasti informačných technológií alebo dopravy
vítané skúsenosti s databázou Oracle a PL/SQL
znalosť SOAP a web services

Stabilná IT spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a so špecializáciou na oblasť logistiky, dopravy a prepravy, vývoj, dodávka, podpora a údržba SW so službami Hotline.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 1679710  Dátum zverejnenia: 28.7.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou