Administratívna pracovníčka reklamačného oddelenia v e-shope s topánkami – komunikácia v maďarskom jazyku

OLIVIA SHOES, s. r. o.

Miesto práce
Dolnozoborská 14, okres Nitra
Termín nástupu
01.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Výška ponúkaného platu je závislá od skúseností a znalostí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Telefonická, osobná a emailová komunikácia s obchodnými partnermi a zákazníkmi v maďarskom jazyku
• Odpovedanie na dopyty zákazníkov internetového obchodu (telefonicky, emailom)
• Komunikácia v maďarskom jazyku na sociálnych sieťach
• Zodpovedná evidencia reklamácií tovaru
(príjem reklamácií, nahrávanie do systému a expedovanie zásielok po vybavení reklamácie)
• Príležitostná výpomoc s úpravou produktových fotografií pri uchádzačovi so znalosťami grafických editorov

• Stabilná pracovná doba (Pon – Pia 8:00 – 16:00)
• Voľné víkendy a sviatky
• Stravné lístky
• Vyhradené parkovacie miesto
• Zamestnanecké zľavy na topánky a kabelky
• Nadpriemerné platové ohodnotenie v obore

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Adobe Photoshop - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Maďarský jazyk – aktívne slovom aj písmom, výborná a spisovná komunikácia (nevyžadujeme však štátnu skúšku)

- zodpovednosť
- precíznosť pri plnení agendy
- príjemná komunikácia osobne aj písmom
- znalosť grafických editorov výhodou (Adobe Photoshop)

OLIVIA SHOES, s.r.o je nitrianska spoločnosť, ktorá už vyše 20 rokov inšpiruje svojimi modelmi kožených topánok slovenský, český a maďarský trh. Našim cieľom je prebudiť v ženách záujem o módu a dosiahnuť, aby namiesto nudnej obuvi siahli po topánkach, vďaka ktorým ukážu svoj štýl. Po predaní stoviek-tisícov párov v troch krajinách dnes hľadáme nového člena teamu, ktorý nám pomôže rásť a bude mať v sebe vášeň pre módu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3032747  Dátum zverejnenia: 26.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Výška ponúkaného platu je závislá od skúseností a znalostí.