Drobné práce a údržba , sťahovacie práce/vodič

Oliver Tuharský ml.

Miesto práce
Blumentálska 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
dohodou, mozná aj hodinová mzda , týźdenné vyplácanie u brigádnika

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hĺadáme pracovníka na drobné údrźbárske práce okolo domu ,sťahovacie práce ,asistenta príležitostne vodič kum. funkcia. Práca v Bratislave a okolí !
Píśte prosím do źivotopisu ći sa uchádzate o trvalý prac. pomer , skrátený pomer alebo brigádu. Moźný aj pomer , brigáda na dobu určitú .Vybraným záujemcom sa ozveme tel. na kontaktný pohovor.

dohodou

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

man. zrućný , vod. preukaz B

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Man. zrućný na drobné údrźb. práce, fyzicky zdatný . Vod. preukaz B na osob. vozidlo, dodávku.

Prevádzkovanie čerpacích stanic, obchodných prevádzok , stavebná činnosť, realitná činnosť ,prenájmy, doprava , právne poradenstvo , predaj a kúpa tovarov v rozsahu voľnej živnosti .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2084564  Dátum zverejnenia: 22.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou, mozná aj hodinová mzda , týźdenné vyplácanie u brigádnika