Pracovník prípravy občerstvenia

Oliver Tuharský ml.

Miesto práce
diaľnica D2 pred Kútami, Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac, na źivnostenský list až do 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na diaľničné benzínové čerpadlo smer Kúty. Pred hranicou s ČS prijmeme Pracovníka prípravy občerstvenia na smennú prevádzku.
Jedná sa o človeka, ktorý bude pripravovať pokrmy a roznášať ich.
- príprava minútiek a servírovanie hosťom
Práca od 6 hod - 20.hod potom dva dni voľno.
Mot. vozidlo nutné. Platové podmienky aj dohodou, nevyučené zaškolíme.
Oblasť náboru - Záhorie, Bratislava okolie.

príspevok na dopravu podľa vzdialenosti bydliska. Moźnoť bezplatného ubytovania v blízkom motoreste .

Informácie o výberovom konaní

Info na tel. 0903784777

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prevádzkovanie čerpacích stanic, obchodných prevádzok , stavebná činnosť, realitná činnosť ,prenájmy, doprava , právne poradenstvo , predaj a kúpa tovarov v rozsahu voľnej živnosti .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1229079  Dátum zverejnenia: 14.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac, na źivnostenský list až do 1000 EUR