Account Manager

Oliver Agency

Miesto práce
Križková 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do internej agentúry O2 hľadáme skúseného account managera, ktorý dokáže samostatne viesť ATL a BTL kampane.

Čo budeš robiť?
- Pripravovať, plánovať a realizovať ATL a BTL kampane pre O2 SK
- Spolupracovať s kreatívnym tímom
- Mať na starosti svoje projekty, kampane, zodpovedať za perfektné plánovanie aj prevedenie kampaní

Koho hľadáme?
- Reklamného nadšenca, ktorý má prax 2 roky na pozícií account managera (ideálne v reklamnej agentúre)
- Zameranie na ATL a BTL kampane
- Precíznosť, trpezlivosť a schopnosť posúvať projekty ďalej

Čo ponúkame?
- Skúsenosti z unikátneho prepojenia klienta a agentúry v BTL & ATL v Telco oblasti
- Skúsenosti z kompaktného supertímu, ktorý pracuje na kampaniach O2 SK
- Možnosť zamerať sa na rozvoj spolupráce s jedným klientom
- Okrem platu a vzdelávania, tiež večierky, radosť, peniaze, slávu a nekonečný prísun kávy v kuchynke
- Počítač, telefón & tarif
Vzdelávanie
Firemné akcie

Váš motivačný list spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku nám posielajte na dole uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Komunikácia, marketing, média

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Minimálne 2 roky v reklamnej agentúre, ideálne na rovnakej pozícii
- Zameranie na BTL & ATL je základ
- Výborné komunikačné schopnosti – s klientom
- Precíznosť a schopnosť projekty posúvať ďalej, mať nadhľad a kontrolu
- Vedieť byť pre klienta partnerom
- Schopnosť učiť sa a postupne viesť väčšie a väčšie projekty
- Výborné komunikačné schopnosti – s klientom aj s tímom

Oliver je najrýchlejšie rastúca nezávislá agentúra v Británii a je jednotkou na svetovom trhu v budovaní inhouse tímov. Má pobočky v 14 metropolách po celom svete vrátane New Yorku, Paríža, Singapuru, či Dubaja. Medzi jej klientov patria Starbucks, BMW, Google, či KPMG a na Slovensku primárne O2. V súčasnosti sa stará o 70 inhouse tímov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2627928  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou