Reagujte bez životopisu

Account Executive

Oliver Agency

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.02.2020
1 100 EUR/mesiacplat dohodou podľa predchádzajúcich skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do inhouse agentúry, ktorá pracuje pre klienta O2, hľadáme niekoho, kto doplní náš interný komunikačný tím pre O2.

Čo budeš robiť?
- Pomáhať plánovať a realizovať ATL & BTL kampane pre O2 SK
- Spolupracovať s accountským a s kreatívnym tímom
- Mať na starosti svoje BTL projekty alebo časti ATL projektov
- Byť partnerom pre klienta

Čo ponúkame?
- Skúsenosti z unikátneho prepojenia klienta a agentúry v BTL & ATL v Telco oblasti
- Skúsenosti z kompaktného supertímu, ktorý pracuje na kampaniach O2 SK
- Práca s jedným klientom má svoje výhody, vieš si naplánovať aj svoj voľný čas
- Okrem platu, tiež večierky, radosť, peniaze, slávu a nekonečný prísun kávy v kuchynke
- Počítač, telefón & tarif
- HUB priestor - možnosť občas pracovať aj z iného veľmi kreatívneho priestoru
- možnosť HO

Informácie o výberovom konaní

Motivačný list nepotrebujeme.
Životopis v slovenskom a anglickom jazyku nám posielajte na dole uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Komunikácia, marketing, média

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Koho hľadáme?
- Nadšenca , ktorý má rád reklamu a výzvy s tým spojené
- Výborné komunikačné schopnosti – s klientom aj s tímom
- Schopnosť projekty posúvať ďalej

Oliver je najrýchlejšie rastúca nezávislá agentúra v Británii a je jednotkou na svetovom trhu v budovaní inhouse tímov. Má pobočky v 14 metropolách po celom svete vrátane New Yorku, Paríža, Singapuru, či Dubaja. Medzi jej klientov patria Starbucks, BMW, Google, či KPMG a na Slovensku primárne O2. V súčasnosti sa stará o 70 inhouse tímov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2627927  Dátum zverejnenia: 4.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac