Kuchár

OLIVE CAFE s. r. o.

Miesto práce
Moldavská cesta 32, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 500 EUR/mesiacNástupný plat od 1500€ v čistom za odpracované hodiny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzka Enter eat&chill v obchodnom centre Optima Košice hľadá do svojho tímu možno práve teba. Ak máš cit pre kuchyňu, miluješ prácu s jedlom a chceš na tanier podať kúsok seba, tak potom si určite náš vhodný kandidát.
Právomoci a zodpovednosť:
- samostatná príprava jedál podľa A la carte a denného menu,
- dôraz na estetickú stránku podávaných jedál,
- dodržanie stanovených receptúr a kvality pripravovaných jedál,
- riadenie sa štandardami HCCP.

Práca v stabilnej firme, výborný pracovný kolektív, dovolenkový systém, denná stravovacia jednotka, nadštandardné platové ohodnotenie.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zasielajte nám životopisy na nižšie uvedenú emailovú adresu. U všetkých dokumentov zaslaných našej reštaurácií Vás žiadame o súhlas so spracovaním osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Zdravotný preukaz
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Kolegialita
- Kreativita
Kuchár s dobrými organizačnými schopnosťami.

Reštaurácia Enter eat & chill vznikla v roku 2022 v obchodnom centre Optima Košice, aby spojila ľudí, ktorí majú radi dobré jedlo a prijemnú atmosféru.
ID: 4675535  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac