Junior účtovníčka

OLICORP Consulting s.r.o.

Miesto práce
Petržalka, Pajštúnska 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie tržieb a nákladov, spracovanie daňových výkazov
- spracovanie platieb, faktúr a platobných dokladov /bankové výpisy/
- kontrola finančných výkazov, účtovných kníh a účtov
- účtovanie faktúr, pokladní a iné dokl.
- vypracovanie mesačných závierok /napr. DPH/
- účtovanie v účtovnom programe: POHODA
- kompletné spracovanie účtovníctva pre zahraničných klientov.
- komplenté spracovanie účtovníctva pre tuzemských klientov.

U všetkých dokumentov zasielaných našej spoločnosti uvádzajte prosím nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov.

Súhlasím, aby spoločnosť OLICORP Consulting s.r.o., sídlom: Budatínska 16, 851 05 Bratislava spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, poskytovaním tretím osobám, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

POHODA - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax - vedenie účtovníctva v účtovnej spoločnosti (výhodou)

Spoločnosť zaoberajúca sa vedením: účtovníctvo, mzdy, DPH, daňové priznanie, poradenstvo.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Pajštúnska 1
851 02 Bratislava
ID: 1280629   Dátum zverejnenia: 14.10.2016