Technický pracovník

OKTAN, a.s.

Miesto práce
Slavkovská 9, okres Kežmarok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie BOZP a PO, životné prostredie, medzinárodná železničná preprava nebezpečného tovaru (RID), závažné priemyselné havárie (ZPH), civilná obrana (CO): komunikácia a podklady, evidencia, sledovanie, súčinnosť pri kontrolách štát. správy, odstraňovanie nedostatkov;
- sledovanie legislatívnych zmien v zabezpečovanej oblasti, spolupráca s orgánmi štátnej správy;
- zabezpečenie efektívnej a bezpečnej prevádzky, kontrola priestorov a plnenia povinností osôb, školenia, výchova a vzdelávanie;
- komunikácia s vonkajšími subjektami pre zabezpečenie činnosti skladu, výberové konania, objednávky;
- prevádzanie odborných školení pre externých dodávateľov v priestoroch skladu, kontrola plnení povinností;
- zabezpečenie a kontrola platnosti certifikátov, odborných skúšok technológie, revízií, školení;
- technické a dokumentové zabezpečenie ekologickej prevádzky: čistička odpadových vôd, skvapalňovačka benzínových pár, kotolňa, plyn, odpadové hospodárstvo.

Žiadosti posielajte, prosím, e-mailom, príp. poštou na adresu firmy (nezabudnite uviesť telefonický kontakt).
Na pracovný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, PO, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- riadiace, organizačné a komunikačné schopnosti, schopnosť riešiť problémy, samostatnosť, flexibilita;
- prehľad v oblasti ŽP, PO, BOZP, ZPH, CO;
- prehľad v oblasti odborných skúšok (revízií) technických zariadení;

Spoločnosť OKTAN, a. s. sa zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom pohonných hmôt a prevádzkovaním čerpacích staníc pohonných hmôt. Viac informácií o spoločnosti na www.oktan.sk.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2703590  Dátum zverejnenia: 24.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou