Upratovačka/upratovač BA

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
30.6.2024
4,6 - 4,9 EUR/hod.ku základnej mzde budú pripočítané (príplatky za víkendy a nočné zmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

strojové aj ručné upratovanie obchodných priestorov ako: Food Court, garáže, sociálne zariadenia, zamestnanecké a spoločné priestory v Bratislave.

úväzok 37,5 hod. týždenne, po - pia (denné aj nočné zmeny)

zmeny sa budú budú pohybovať v dĺžke od 7,5 hod. - 12 hod.

(samozrejmosťou sú príplatky za víkendy a nočné zmeny)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

nevyžaduje sa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem pracovať, dochvíľnosť, kladný vzťah k upratovaniu, flexibilita, manuálna zručnosť, zmysel pre poriadok a detail

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Drápalová
E-mail: poslať životopis
ID: 4813718  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,6 EUR/hod.