Upratovač/upratovačka

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Čulenova ulica, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
03.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3,5€brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Upratovanie a čistenie kancelárskych,kuchynských, sociálnych a spoločných priestorov/chodby,schodištia,vestibul/. Pracovná doba pondelok - piatok od 18:00 do 22:00

v prípade záujmu zašlite svoj životopis na mail : [email protected], v žiadosti uvádzajte aj svoj telefonický kontakt, prípadne nás kontaktujte prostredníctvom telefónu na čísle 0905644953

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

kladný vzťah k poriadku, zmysel pre detail, zodpovednosť, spoľahlivosť

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3169004  Dátum zverejnenia: 23.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,5€brutto/hodina