Upratovač/ka

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 EUR/hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pre významnú medzinárodnú firmu veľký počet šikovných a spoľahlivých pracovníkov na upratovanie pre kancelárske priestory, kuchynky a sociálnych zariadení.
Práca na 8 hodín od PO - PIA na HPP na dobu neurčitú.

Zázemie stabilnej spoločnosti
Slušný a zodpovedný prístup k zamestnancom
Vstupné zaškolenie
Práca na trvalý pracovný pomer, polovičný úväzok, dohody, brigády – podľa dohody
Vyplácanie mzdy podľa pracovnej zmluvy je samozrejmosťou
Finančné/nefinančné bonusy (stravenky, darčekové poukazy, finančné prémie)
Práca na denné a nočné 8 hodinové smeny
V prípade záujemcov mimo BA možnosť dopravy

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné, slušné a ústretové vystupovanie
Pracovitosť a zodpovednosť
Silný zmysel pre poriadok a čistotu, precíznosť
Flexibilita
Loajalita
Čistý výpis z Registra trestov

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3135246  Dátum zverejnenia: 18.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 EUR/hod. brutto