Údržbár/elektrikár

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Bežná údržba spojená s technickou správou objektu
- Vykonávanie pravidelných preventívnych prehliadok a bežnej údržby elektrotechnických zariadení a zabezpečovanie ich prevádzkyschopnosti
- Obsluha a údržba technológií VZT, MaR, klimatizácie, plynové kotolne
- Odstraňovanie drobných prevádzkových porúch a revíznych závad
- Zabezpečovanie opráv súvisiacich so zabezpečením správy prevádzok budov

Naša spoločnosť Vás zaujme:
Podieľaním sa na úspechu stabilnej a dynamickej spoločnosti
Zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
Práca na HPP

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár/elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vyhláška č. 508/2009, § 22 a vyššie NUTNOSŤOU
Vzdelanie v obore elektro NUTNOSŤOU
Znalosť údržbárskych prác (elektro, inštalatérske, murárske, maliarske)
Manuálna zručnosť, pracovné nasadenie
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Samostatnosť a zodpovednosť
Kuričský preukaz výhodou

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2843706  Dátum zverejnenia: 7.12.2016