Sales manager/kalkulant

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza potenciálu a trendov trhu za účelom aktívneho získavania nových perspektívnych klientov v oblasti Facility Managment
Prezentácia produktov a služieb spoločnosti, vypracovanie obchodných ponúk na základe požiadaviek klienta
Tvorba kalkulácií, podieľanie sa na príprave komplexných cenových ponúk na správu nehnuteľnosti
Budovanie vzťahov a starostlivosť o klientov
Samostatné vedenie obchodných rokovaní, príprava ponúk a podkladov do výberových konaní a verejných súťaží
Spoluzodpovednosť za realizáciu uzavretých obchodných prípadov a starostlivosť o zákazníkov v oblasti Facility Managementu
Vedenie obchodnej agendy

Podieľanie sa na úspechu stabilnej a dynamickej spoločnosti
Možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
Zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
Finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým výsledkom
Notebook, mobil

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu spolu s motivačným listom.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v oblasti TZB, facility managment

Počet rokov praxe

5

- samostatnosť, zodpovednosť
- technické zameranie, znalosti TZB
- záujem o oblasť správy budov (facility)
- silné vyjednávacie schopnosti
- výborné prezentačné schopnosti
- výborná práca v exceli

Hľadáme kandidáta, ktorý dokáže pracovať samostatne a s vysokým nasadením. Má výborné komunikačné, obchodnícke a prezentačné zručnosti a je orientovaný na dosiahnutie výsledkov. Predpokladom úspešného kandidáta je dobrý prehľad v oblasti Facility Managementu.

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2782351  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou