Správca budov/Facility specialist

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
asap

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plánovanie, zabezpečenie a kontrola činností spojených s prevádzkou, údržbou a opravami TSB
Samostatné vedenie zverenej zákazky
Vedenie prevádzkovej dokumentácie, evidencia plánovaných a vykonaných prác
Optimalizácia a energetický management
Rokovania s klientom a dodávateľmi
Navrhovanie opatrení pre efektívny postup pri realizácii údržby a opráv
Vedenie a motivovanie podriadených pracovníkov
Riešenie požiadaviek klienta
Kontrola vykonanej práce
Administratívna práca (faktúry, výstupy, podklady pre personálne a mzdové oddelenie)

Naša spoločnosť Vás zaujme:
Otvorenou a inšpirujúcou firemnou kultúrou, kde vás práca baví
Skúsenosti v oblasti Facility managementu
Podieľaním sa na úspechu stabilnej a dynamickej spoločnosti
Možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
Služobný telefón, služobné vozidlo

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

správa budov, Facility management

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť zákonov a predpisov (revízia technológií), znalosť elektro a stavebnej problematiky výhodou
Znalosť technickej správy budov
Organizačné a komunikačné znalosti, silný pro-klientský prístup
Skúsenosť s riadením tímu

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2099505  Dátum zverejnenia: 29.4.2015