Recepčná s AJ

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 €/hod/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme novú kolegyňu do úspešnej nadnárodnej spoločnosti v Bratislave - ako výpomoc k hlavnej recepčnej v popoludnajších hodinách.

Pracovný čas bude pondelok až piatok od 14,30 do 17,30 hod.

Vašou náplňou práce bude :

- Zodpovednosť za plynulý a profesionálny chod recepcie
- Prvý kontakt s klientami a zamestnancami spoločnosti - uvítanie, oslovenie
- Telefonický kontakt a prepájanie hovorov (aj v AJ), vybavovanie odkazov
- Zapisovanie návštevníkov do knihy návštev
- Preberanie a distribúcia pošty
- Starostlivosť o zasadacie miestnosti
- Administratívna výpomoc hlavnej recepčnej a zástup počas jej neprítomnosti
- Plnenie úloh v zmysle pokynov priameho nadriadeného

- práca v príjemnom, priateľskom prostredí medzinárodnej spoločnosti
- možnosť samostatnej práce
- možnosť rozvoja

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou je možnosť práce od 14.30 do 17.30 hod
- skúsenosť na podobnej pozícii
- podmienkou AJ na komunikačnej úrovni
- príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- precíznosť, zmysel pre detail
- dobré organizačné zručnosti
- komunikatívnosť, ústretovosť

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2053280  Dátum zverejnenia: 19.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 €/hod/brutto