Mobilný údržbár/elektrikár

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Ružomberok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
700 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bežná údržba spojená s technickou správou objektu
Obsluha a údržba technológií VZT, MaR, klimatizácie, plynové kotolne
Obstarávanie zákaziek pomocou služobného vozidla

Naša spoločnosť Vás zaujme:
Otvorenou a inšpirujúcou firemnou kultúrou, kde vás práca baví
Podieľaním sa na úspechu stabilnej a dynamickej spoločnosti
Možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
Zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
Prácu na HPP, 40 hod/týždeň
Služobné vozidlo+ služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len
záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

služby - údržbár, elektrikár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Znalosť údržbárskych prác (elektro, inštalatérske, murárske, maliarske)
Vzdelanie v obore elektro výhodou
Manuálna zručnosť, pracovné nasadenie
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Samostatnosť a zodpovednosť
Vyhláška č. 508/2009, § 22 a vyššie výhodou

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2052345  Dátum zverejnenia: 18.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 €/brutto