Technický špecialista

OKIN FACILITY SK, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
december 2014
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie, zabezpečenie a kontrola činností spojených s prevádzkou, údržbou a opravami TZB
- údržbárske a elektro práce
- vedenie malého tímu údržbárov (personálne a mzdové)
- podklady k fakturáciám
- riešenie požiadaviek klienta
- vedenie prevádzkového tímu
- zástupca prevádzkového manažéra
- koordinácia subdovávateľov

Naša spoločnosť Vás zaujme:
Otvorenou a inšpirujúcou firemnou kultúrou, kde vás práca baví
Podieľaním sa na úspechu stabilnej a dynamickej spoločnosti
Možnosť ďalšieho osobného a profesného rozvoja a kariérneho rastu
Zázemie stabilnej dynamickej spoločnosti
Prácu na HPP, 40 hod/týždeň

Informácie o výberovom konaní

Záujemcov prosíme o zaslanie životopisu.

Zaslaním Vášho životopisu súhlasíte, aby poskytnuté osobné údaje boli spracované a použité spoločnosťou OKIN FACILITY SK, s.r.o., Cukrová 14, 811 08 Bratislava v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Žiaľ, z časových dôvodov nie sme schopní odpovedať na všetky prijaté žiadosti. Prosím, zoberte na vedomie, že kontaktovať budeme len záujemcov, ktorých sa rozhodneme pozvať na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

technické zabezp. budov

Znalosť zákonov a predpisov (revízia technológií), znalosť elektro a stavebnej problematiky výhodou
Organizačné a komunikačné znalosti, silný pro-klientský prístup
Skúsenosť s riadením tímu
Vyhláška 50, § 6

OKIN FACILITY SK, s.r.o. poskytuje komplexné riešenia v oblasti integrovaného Facility Managementu.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1899810  Dátum zverejnenia: 21.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou