OKIN BPS je významná česká spoločnosť, ktorá poskytuje americkej spoločnosti VERIZON služby v oblasti IT a telekomunikácií. Kvalitné a sofistikované služby dodáva zákazníkom na európskych a svetových trhoch viac ako 1500 zamestnancov z troch delivery centier v Ostrave a Prahe už viac než 10 rokov.

Aktuálne hľadáme nového kolegu/kolegyňu na túto pracovnú pozíciu:

DEDIKOVANÝ INŽINIER LINUX PRE VERIZON (OSTRAVA / PRAHA)

Požadujeme:
  • VŠ/SŠ vzdelanie v oblasti informačných technológií
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Predchádzajúce skúsenosti so systémami Linux/Unix (Red Hat, Solaris)
  • Znalosť Apache, Tomcat, JBoss, MySQL
  • Skúsenosť s virtualizáciou (VMware, Xen, Hyper-V)
  • Komunikatívna a proaktívna osobnosť
Náplň práce:
  • Komplexná starosť o zvereného klienta a jeho infraštruktúru
  • Technické poradenstvo
  • Príprava riešení na mieru daného klienta
  • Riešenie eskalácií, incidentov a problémov
  • Implementácia zmien
  • Zlepšovanie procesov na infraštruktúre zákazníka
  • Spolupráce s kolegami v rámci Európskeho týmu dedikovaných inžinierov
Ponúkame:
  • Spolupráca so spoločnosťou VERIZON - jedným z najväčších poskytovateľov telco služieb na svete
  • Možnosť ďalšieho osobného i pracovného rozvoja/ kariérneho postupu
  • Príjemné pracovné prostredie v dynamickom kolektíve
  • Multikultúrne prostredie a denné využitie cudzích jazykov
  • Moderné pracovisko v centre Ostravy / Prahy
  • Hlavný pracovný pomer
  • Relokačný balíček pre cudzincov – finančná podpora na pokrytie počiatočných nákladov na presťahovanie
  • Stravné lístky
  • Týždeň dovolenky nad rámec zákona – 25 dní dovolenky
  • Firemná škôlka (Ostrava)
  • Možnosť absolvovania firemných kurzov – soft a hard skills, cudzie jazyky, IT kurzy - možnosť certifikácie
  • Zľavy na prenájom bytov
  • Široký výber špeciálnych ponúk
V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite, prosím, svoje CV v angličtine na email: [email protected] Viac informácií nájdete na: http://www.okinbps.com/
ID: 2328237  Dátum zverejnenia: 13.11.2015