Odborný predajca

OKER,s.r.o.

Miesto práce
OKER, s.r.o., Kollárova 90, Martin, 036 01, Žilinský kraj
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Po zapracovaní 800 - 1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prezentácia, predaj tovaru zákazníkom, vystavovanie faktúr, vypracovanie cenových ponúk, tvorba grafických návrhov, získavanie nových zákazníkov.

Odborné zaškolenie, pravidelné odborné školenia, dlhodobé zamestnanie, práca v stabilnom tíme, karierny rast, možnosť aktívne ovplyvňovať výšku svojho príjmu, príspevok na stravovanie.

Naša spoločnosť pôsobí na trhu od roku 1999. Ponúkame možnosť stabilného dlhodobého zamestnania. Hľadáme tímového hráča-ku, ktorý je ochotný-á rýchlo sa učiť nové veci. Má záujem aktívne ovplyvňovať výšku svojho príjmu.
Životopis a motivačný list žiadame zasielať na mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, interierový dizajn

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
OpenOffice.org Base - Základy
ArCon - Základy
ArchiCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Komunikatívny typ s obchodným duchom, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, zodpovednosť, zmysel pre poriadok, vysoké pracovné nasadenie. Znalosť práce v programe CAD - DECOR výhodou.

Maloobchod a investičná výstavba.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1446624  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Po zapracovaní 800 - 1500 EUR/mesiac