Logo OKE Plastic SK, s.r.o.

Operátor strojného zariadenia

OKE Plastic SK, s.r.o.

Miesto práce
Piešťanská 537, Trebatice
Termín nástupu
ihneď
1 090 EUR/mesiacprémie: 140 Eur, dochádzkový bonus: 50 Eur, príspevok na dopravu: 20/30 Eur, po skúšobnej dobe prehodnotenie mzdy podľa platných platových tried

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca na 3 zmeny

• Zodpovedný za výrobu plastových výrobkov na zverenej výrobnej linke a výrobných zariadeniach.
• Kontrola kvality vyrobených výrobkov a zaznamenávanie nameraných údajov do určených formulárov a interného softvéru

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- 13. plat
- každoročné zvyšovanie mzdy
- 5 dní extra dovolenky
- príspevok na dopravu
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- zvýhodnený príspevok na stravné
- bezplatný vstup do športového centra SCT Trebatice
(posilňovňa, joga a iné)
- odmena za odporučenie nového zamestnanca
- sociálny program, jubilejný príspevok, loyality bonus, príspevok pri narodení dieťaťa
- ovocné dni, káva zdarma pre zamestnancov
- firemná grilovačka
- vitamínové balíčky
- mikulášske balíčky a Christmas party

- svoj životopis posielajte prosím na [email protected] alebo prineste osobne na recepciu našej spoločnosti,
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o zamestnanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

- vzdelanie technického smeru je výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Od uchádzača požadujeme ukončené stredoškolské vzdelanie, ochotu pracovať v 3-zmennej prevádzke, práca vhodná skôr pre mužov, technické myslenie, manuálnu zručnosť ,chuť pracovať, flexibilitu, zodpovednosť a spoľahlivosť. Prax vo výrobnej spoločnosti výhodou.

OKE Plastic SK, s.r.o. je úspešná medzinárodná spoločnosť so 17-ročnou tradíciou pôsobenia na Slovensku. Naše výrobné portfólio tvorí produkcia technologicky sofistikovaných plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Selešiová
Tel.: +421337763409, 0908890360
E-mail: poslať životopis
ID: 2275237  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac