Vedúci predajne - miesto pracoviska Hlohovec

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Hlohovec, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša pracovná náplň:

- Po úspešnom zapracovaní Vás poveríme zodpovednosťou za vedenie maloobchodnej predajne
- Budete sledovať, vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele predajne
- Budete zodpovedať za výber, vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu
- Budete školiť a motivovať svojich zamestnancov a zodpovedať za ich personálny rozvoj

V priebehu tréningového programu absolvujete tieto procesy:
- budete sa zúčastňovať na rozsiahlych interných školiacich programoch ( soft skills, hard skills)
- Budete sa pravidelne zúčastňovať porád a výmen skúsenosti s kolegami a nadriadenými pracovníkmi
- Vaše nadštandardné platové ohodnotenie bude výkonovo založené
- Budete mať možnosť urobiť rýchlu kariéru v dynamickej expandujúcej spoločnosti
- Za Vami bude stáť kvalitné administratívne zázemie centrály našej spoločnosti.
- A v neposlednej rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti.

Informácie o výberovom konaní

ZAUJALA VÁS TÁTO PONUKA?
- Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala prepošlite nám prosím na uvedenú emailovú adresu Váš profesný štruktúrovaný životopis s fotografiou.
- Do predmetu správy uveďte prosím presný názov pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Váš profil:

- Máte SŠ/VŠ vzdelanie s praxou v obchode alebo službách
- Ste aktívny a dynamický
- Máte pozitívny prístup k práci a výsledky sú pre Vás dôležité
- Vyznačujete sa vysokou schopnosťou pracovného nasadenia a viete, čo je ťah na bránku !!!
- Poznáte svoje silné stránky a ste schopný prevziať zodpovednosť
- Máte svoje ciele a viete. že pre svoju úspešnú kariéru musíte niečo obetovať

Požadujeme:
- časovú flexibilitu
- aktívny prístup
- pozitívne myslenie

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 669825  Dátum zverejnenia: 24.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený na pracovnom pohovore