IT technik pre predajne

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- technická príprava a následne otváranie nových predajní
- riešenie problémov s kasami a PC, inštalácia, konfigurácia
- správa a údržba majetku spoločnosti
- správa sietí, starostlivosť o HW a SW, kontrolné výjazdy
- riešenie helpdeskov z predajní a centrály

- platové ohodnotenie je vecou dohody podľa kvalít a skúseností kandidáta
- možnosť ďalšieho kariérneho rastu v dynamickej expandujúcej spoločnosti
- ponúkame Vám prepracovaný systém firemných školení
- zamestnanecké zľavy, stravovanie a iné výhody
- a v neposlednej rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 14 dní považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,IT,elektrotechnické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
SAP - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Váš profil:

* ukončené SŠ, prípadne VŠ vzdelanie
analytické myslenie
* konfigurácia PC+periférií pod winXP/7/8/10-expert
* aspoň čiastočná znalosť anglického jazyka (IT terminológia)
* ste časovo flexibilný

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3161470  Dátum zverejnenia: 16.8.2017