Samostatná mzdová účtovníčka

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Kšírova 676/259, Brno - město
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástupy a výstupy zamestnancov
- mesačné spracovanie miezd zamestnancov
- príprava výkazov pre zdravotné poisťovne, soc. správu a finančný úrad
- vykonávanie zrážok zo mzdy
- vedenie mzdovej agendy zamestnancov (mzdové listy, evidenčné listy dôchodkového zabezpečenia, daňové priznanie)
- úzka spolupráca s personálnym oddelením
- ďalšie súvisiace činnosti (reporting, štatistiky, atď.)
- pracovisko BRNO

Nabízíme:
- zaujímavou prácu v dynamickom prostrediu českej obchodnej spoločnosti
- zamestnanie v profesionálnom kolektívu s vysokou mierou samostatnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie, bonusový systém
- podpora profesného vzdelávania a osobného rozvoja
- Až 5. týždňov dovolenky
- Firemné benefity
- Nástup možný ihneď

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B, E

Počet rokov praxe

5

- ukončené SŠ vzdelanie s maturitou
- prax na požadovanej pozícii min. 5 let
- znalosť slovenské legislatívy výhodou
- výbornú znalosť oblasť personalistiky a mzdového účtovníctva
- znalosť Microsoft Office – Word, Excel, Outlook, znalosť KS programu výhodou
- komunikatívnosť, spoľahlivosť, ochotu učiť sa nové veci
- trestnú bezúhonnosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3147728  Dátum zverejnenia: 1.8.2017