Hlavná/ý účtovníčka/k - pracovisko Bratislava

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
nástupný plat podľa dosiahnutej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné vedenie a spracovanie účtovníctva
- zodpovednosť za účty hlavnej knihy
- spracovanie účtovnej závierky
- spracovanie daňových priznaní - DPH, DPPO, DMV
- komunikácia s úradmi
- vedenie kolektívu

- Ponúkame stabilitu silnej a expandujúcej spoločnosti
- Možnosť rýchleho kariérneho a profesného rastu
- Príjemné pracovné prostredie medzinárodnej spoločnosti

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis a motivačný list.
Už teraz sa tešíme na osobné stretnutie.

Pre viac informácií kliknite na: http://www.okaysk.eu/clanky/kariera/preco-pracovat-v-okay/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Prax v účtovnej oblasti na riadiacej pozícií minimálne 5 rokov.
- Znalosť účtovných a daňových zákonov SR
- Skúsenosti s informačným systémom SAP výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2986281  Dátum zverejnenia: 24.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: nástupný plat podľa dosiahnutej praxe