Junior nákupca

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáš novú výzvu?
- Hľadáš zamestnanie v perspektívnej a stabilnej spoločnosti?
- Si zapálený/á pre obchod?
- Pokiaľ si odpovedal/a na tieto otázky áno, pridaj sa k nám!

Pre našu centrálu v Bratislave hľadáme schopného a talentovaného pracovníka na pozíciu Nákupcu:

Čo bude Tvojou náplňou práce?
- zodpovednosť za výsledky zverených sortimentných skupín
- aktívne vedenie obchodných rokovaní s dodávateľmi o nákupných podmienkach
- rozhodovanie o skladbe sortimentu našej spoločnosti
- rozvíjanie a udržiavanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov s obchodnými partnermi - aktívny monitoring vývoja trhu, mapovanie konkurenčného prostredia a nových trendov
- vykonávanie pravidelných analýz predaja a následné reporty
- znalost cizího jazyka výhodou
- praktická znalost SAP výhodou

Čo Ti ponúkame:

- zaškolenie a podporu pri adaptácii
- atraktívnu a prestížnu prácu
- perspektívu a stabilitu v mladom a dynamickom tíme
- zázemie silnej expandujúcej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho osobného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu nám zašlite svoj životopis a motivačný list.

V prípade, že Vás nebudeme kontaktovať do 14 dní považujte výberové konanie za uzavreté, s tým, že na danú pozíciu bol vybraný iný kandidát, ktorý spĺňa všetky nami uvedené požiadavky na danú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Koho hľadáme?

- stredoškoláka/ vysokoškoláka s praxou v obchode
- zapáleného pre obchodovanie a vyjednávanie
- s praxou z oblasti predaja či nákupu sortimentu Elektro výhodou
- samostatného, pro-aktívneho, ciel'avedomého a komunikatívneho
- sebavedomého a schopného jednať s dodávateľskou stranou
- s kladným vzťahom k sortimentu Elektro

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2978266  Dátum zverejnenia: 22.5.2017