Logistik/reklamačný technik pre novú predajňu - Levice

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
okres Levice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príjem tovaru a jeho rozloženie na predajni
- Výdaj tovaru zákazníkom a poskytovanie zákazníckeho servisu
- Riešenie reklamácií a komunikácia so servisnými spoločnosťami
- manuálne zdatnejšia práca /manipulácia s tovarom/

- Pri nástupe do zamestnania prejdete prepracovaným zaškoľovaním programom.
- Vaše nadštandardné platové ohodnotenie bude výkonovo založené.
- Prídete do styku s najmodernejšou technikou.
- A v neposlednej rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti.

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj štruktúrovaný životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
- časovú flexibilitu
- aktívny prístup
- pozitívne myslenie

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2893789  Dátum zverejnenia: 16.1.2017