Mzdový účtovník/čka - pracovisko Brno

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Brno - město
Termín nástupu
15.02.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu centrálu v Brne hľadáme na pozíciu mzdový účtovník/čka komunikatívneho, aktívneho a pro-klientsky zameraného človeka, ktorý má záujem o rozmanitú náplň práce.
Chcete mať lepšiu predstavu o tom, koho hľadáme a prečo veríme, že práve Vám je naša ponuka určená? Uvádzame kľúčové požiadavky na túto pozíciu.
Vaša pracovná náplň:
• samostatné spracovanie kompletného mzdového účtovníctva pre Slovenskú republiku
• ročné zúčtovanie daní a zdravotného poistenia
• komunikácia s inštitúciami
• spolupráca na spracovaní českého mzdového účtovníctva s kvalifikovanou mzdovou účtovníčkou

Čo ponúkame:
• práca na hlavný pracovný pomer
• zázemie a stabilitu prosperujúcej veľkej českej spoločnosti
• priateľský kolektív
• zaujímavé finančné ohodnotenie
• 5 týždňov dovolenky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

2

Váš profil:
• SŠ vzdelanie s maturitou
• minimálne dvojročná praxe v oblasti vedenia mzdového účtovníctva
• veľmi dobrá znalosť slovenskej mzdovej legislatívy, zákonníka práce a súvisiacich zmien
• užívateľská znalosť MS Office (predovšetkým Excel)
• znalosť mzdového programu VEMA výhodou
• dôkladnosť, zodpovednosť

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2859877  Dátum zverejnenia: 20.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou