Technik, Skladník

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Krajna 86, 821 04 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): bude upresnený na pohovore
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riešenie helpdeskov z predajní podľa SW aplikácie, balenie helpdeskov, zabezpečenie doručenia na predajne
  • Príjem tovaru na sklad
  • Servis a výstavba predajní, správa predajní
  • Príprava, balenie a nakládka závozov na predajne/zvozov z predajní
  • Vykonáva výberové konania a cenové zrovnania v zverenej oblasti
  • Cestovanie v rámci SR
  • Operatívne riešenie úloh zadaných priamym nadriadeným.

Iné výhody

  • možnosť postupu a osobného rozvoja v dynamickej expandujúcej spoločnosti
  • motivujúce platové ohodnotenie
  • mladý a dynamický kolektív
a v neposlednej rade Vám ponúkame stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

2

Počet rokov praxe

2

Pracovitosť, trpezlivosť, komunikačné schopnosti, práca v kolektíve
Schopnosť poradiť cez telefón, asertivita
Cestovanie v rámci SR

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Adresa spoločnosti

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Remeňová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2794779   Dátum zverejnenia: 30.11.2016