Konzultant SAP - MM/SD/WM/FI na našej centrále v Brne

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Česká republika, Brno, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Brno - město, Brno - venkov
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja budúca náplň práce:
* účasť na vývojových projektoch v prostredí SAP
* analýza požiadavok od interných zákazníkov, príprava zadaní
* implementácia nových funkcií
* vytváranie projektovej dokumentácie
* testovanie nových funkcií a procesov
* podpora užívateľov, konzultácie, školenia
* práca v brnenskej centrále

Ponúkame:
* zaujímavé a motivujúce platové ohodnotenie
* zamestnanecké benefity (5 týždňov dovolené, sickday, príspevok na jazykové vzdelanie a šport/kultúru)
* perspektívnu a atraktívnu prácu v dynamickom profesionálnom týme
* moderné zázemie brnenskej centrály
* možnosť profesného a osobného rastu
* stabilné zamestnanie v úspešnej a ziskovej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Práca v Brne na centrále.
Orientuješ sa vo firemných procesoch? Chceš sa stať súčasťou veľkého IT oddelenia zaoberajúceho sa rozvojom informačného systému SAP a získať ďalšie neoceniteľné skúsenosti?

Si to práve Ty, na koho tu čakáme.

Chceš sa dozvedieť viac? Prečítaj si, čo o práci u nás hovoria naši zamestnanci na: http://kariera.okay.cz/jak-to-vidi-nasi-zamestnanci/

Ak ťa táto ponuka zaujala, neváhaj ani chvíľu a poši nám svoj štrukturovaný životopis (s fotografií) a motivačný list cez tlačítko "POSLAŤ SPOLOČNOSTI ŽIVOTOPIS".

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Ďakujeme

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Expert

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
* VŠ, min. 1rok praxe v oblasti IT
* skúsenosti so SAP MM / SD / WM / FI
* znalosť obchodných a logistických procesov výhodou
* analytické a logické myslenie, komunikatívnosť
* schopnosť pracovať samostatne aj v týme
* základná znalosť AJ podmienkou

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2573965  Dátum zverejnenia: 23.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou