Junior nákupca

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na personálnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáš novú výzvu?
- Hľadáš zamestnanie v perspektívnej a stabilnej spoločnosti?
- Si zapálený/á pre obchod?
- Pokiaľ si odpovedal/a na tieto otázky áno, pridaj sa k nám!

Pre našu centrálu v Bratislave hľadáme schopného a talentovaného pracovníka na pozíciu Nákupcu:

Čo bude Tvojou náplňou práce?
- aktívne vedenie obchodných rokovaní s dodávateľmi o nákupných podmienkach
- rozhodovanie o skladbe sortimentu našej spoločnosti
- rozvíjanie a udržiavanie dodávateľsko-odberateľských vzťahov s obchodnými partnermi
- aktívny monitoring vývoja trhu, mapovanie konkurenčného prostredia a nových trendov
- vykonávanie pravidelných analýz predaja a následné reporty

Čo Ti ponúkame:
- zaškolenie a podporu pri adaptácii
- atraktívnu a prestížnu prácu
- perspektívu a stabilitu v mladom a dynamickom tíme
- zázemie silnej expandujúcej spoločnosti
- možnosť sebarealizácie a ďalšieho osobného rastu
- motivujúce platové ohodnotenie

Ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite svoj životopis, motivačný list, prípadne fotografiu na nižšie uvedenú e-mailovú adresu.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov. Vzhľadom na veľký záujem, bohužiaľ, nie je možné odpovedať každému kandidátovi osobne, preto budeme telefonicky kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá na danú pozíciu. Ďakujeme za pochopenie.

Ak máte záujem o viac informácií, kliknite na http://kariera.okay.cz/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme?
- stredoškoláka/ vysokoškoláka s praxou v obchode
- zapáleného pre obchodovanie a vyjednávanie
- s praxou z oblasti predaja či nákupu sortimentu Elektro výhodou
- samostatného, pro-aktívneho a komunikatívneho
- sebavedomého a schopného jednať s dodávateľskou stranou

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2430522  Dátum zverejnenia: 10.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený na personálnom pohovore