Mzdový účtovník/čka-zastupovanie počas MD/RD

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Krajná 86, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
bude upresnený na personálnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletné spracovanie mzdovej agendy
- činnosti súvisiace so vznikom a skončením pracovného pomeru
- komunikácia so sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- zadávanie dát do systému - SAP

- Ponúkame stabilitu silnej a expandujúcej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu a profesionálneho rozvoja
- Prepracovaný systém firemného vzdelávania
- Zamestnanecké zľavy
- Príjemné pracovné prostredie v medzinárodnej spoločsnoti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis s prípadnou aktuálnou fotografiou.

Pre ďalšie informácie kliknite na naše stránky http://kariera.okay.cz/proc-u-nas-pracovat-2/

Pre veľké množstvo prijatých životopisov si vyhradzujeme právo odpovedať len vybraným kandidátom, ktorí spĺňajú nami zadané požiadavky.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- prax v spracovaní mzdovej agendy
- znalosť MS Office (Word, Excel, Outlook..)
- komunikatívnosť
- diskrétnosť
- ochota a záujem neustále sa vzdelávať
- znalosť Zákonníka práce a príslušných mzdových predpisov

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2335396  Dátum zverejnenia: 20.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bude upresnený na personálnom pohovore