Administratívna pracovníčka OKAY Komárno

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Komárno
  • Ponúkaný plat (brutto): platové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
  • priamy predaj vybraných produktov zákazníkovi
  • zabezpečovať administratívny chod predajne
  • vykonávať administratívne práce
  • podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
  • budovať si vzťahy so svojimi stálymi zákazníkmi
  • zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne

Iné výhody

Ponúkame:
  • perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
  • moderné zázemie silnej spoločnosti
  • motivujúce finančné ohodnotenie
  • pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Obchod, administratíva

Požadovaná prax

1

Počet rokov praxe

1

Požadujeme:
  • dobré komunikačné schopnosti, reprezentatívne vystupovanie
  • minimálne SŠ vzdelanie
  • minimálne 1 ročnú prax priamo v obchodnej prevádzke
  • orientáciu na zákazníka
  • pozitívne myslenie
  • príjemné vystupovanie

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Maloobchod

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš životopis s aktuálnou fotografiou.
Myslíte si, že sa hodíte do tímu OKAY? Tak neváhajte a otestujte sa pomocou kvízu, ktorý nájdete na našej webovej stránke http://www.profesia.sk/microsite/okay/

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Adresa spoločnosti

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava
ID: 2238911   Dátum zverejnenia: 28.11.2016