Asistent/ka predaja OKAY Malacky

OKAY Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Malacky, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
mzdové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste dynamická a flexibilná osobnosť, vyznačujete sa pozitívnym myslením, nebojíte sa vyhrnúť si rukávy a reálne výsledky vašej práce sú to, po čom túžite, ste to práve vy koho hľadáme do tímu našej predajne v Košiciach.
Vašou pracovnou náplňou bude:

- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov a taktiež ponúkať splátkové systémy, starať sa a budovať si vzťahy so svojimi stálymi zákazníkmi
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne
-napomáhať plynulému chodu predajne, pravidelne sa vzdelávať v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete ako v osobnom tak aj profesnom živote

Za všetky činnosti obsiahnuté v pracovnej náplni Vám ponúkame:
- prepracovaným zaškoľovací program a neustále zvyšovanie odbornej kvalifikácie
-prácu s jedným z najvyhľadávanejších SW SAP
- nadštandardné platové ohodnotenie založené výkonovo a bez hornej hranice limitujúcej vašu mesačnú mzdu
- možnosť kariérneho postupu v dynamickej expandujúcej spoločnosti, ktorá uprednostňuje využívanie potenciálu vlastných ľudí a obsadzovanie vyšších pozícií z vlastných radov
- zamestnanie v mladom kolektíve v stabilnej, úspešnej a ziskovej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.
Vyhradzujeme si právo odpovedať len vybraným kandidátom.
Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- úspešne ukončené SŠ/VŠ vzdelanie
- aktívny a dynamický prístup k životu
- ste cieľavedomý, máte skúsenosti s predajom a VIETE, čo je ťah na bránku!!!
- vyznačujete sa pozitívnym myslením a orientáciou na výkon
- máte príjemné vystupovanie a viete komunikovať
- ste ochotný fyzicky pracovať
- ste časovo flexibilný
- poznáte svoje silné stránky
- viete, že pre svoju ÚSPEŠNÚ kariéru musíte niečo obetovať

Spoločnosť Okay je popredným predajcom elektrospotrebičov a nábytku. Máme viac ako 130 predajní po celej Českej republike a Slovensku a stále rastúci e-shop.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2148517  Dátum zverejnenia: 13.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzdové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore