Brigáda asistent predaja pre OKAY Bratislava

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
bude upresnený na personálnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude:
- obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru
- podpora pre zákazníkov, ktorí potrebujú poradiť pri výbere a nákupe elektrospotrebičov
- budovať si vzťahy so svojimi stálymi zákazníkmi
- podieľanie sa na pravidelných inventúrach
- zlepšovať vzhľad, funkčnosť a atraktivitu zvereného úseku predajne
- napomáhať plynulému chodu predajne

Ponúkame:
- perspektívne a atraktívne zamestnanie v profesionálnom tíme
- moderné zázemie silnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pravidelné vzdelávanie v oblasti elektrospotrebičov a zákazníckeho servisu, čo využijete v pracovnom i osobnom živote

Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím:
- profesný štrukturovaný životopis s aktuálnou fotografiou

Myslíte si, že sa hodíte do tímu OKAY? Tak neváhajte a otestujte sa pomocou kvízu, ktorý nájdete na našej webovej stránke http://www.profesia.sk/microsite/okay/ .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne SŠ vzdelanie
- minimálne ročnú prax priamo v obchodnej prevádzke
- orientáciu na zákazníka
- pozitívne myslenie a orientáciu na výkon
- príjemné vystupovanie a komunikatívnosť

Od roku 1994 sme sa stali jedným z najväčších predajcov elektrospotrebičov s najširšou sieťou vlastných predajní v Českej republike. Expandovali sme aj na Slovensko. Dnes tvorí naša predajná sieť 150 predajní v Českej a Slovenskej republike.
Spoločnosť OKAY Slovakia vstúpila na slovenský trh v roku 2002. Od začiatku sa radíme medzi hlavných hráčov na trhu a svoju pozíciu neustále posilňujeme. Túto víziu sa nám darí napĺňať najmä vďaka našim verným zákazníkom. Sme právom hrdí na to, že naša firma zastáva stabilnú pozíciu na trhu, je zdravá a expanduje.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Krajná 86
821 04 Bratislava
ID: 1999611   Dátum zverejnenia: 18.11.2016